MALGRE s.r.o. 
Masarykova 24/55
691 72 Klobouky u Brna

Jan Malý - prodej elektroinstalačního materiálu, půjčovna nářadí
email: sklad@malgre.cz
tel: +420 601 553 559

Jan Malý - jednatel společnosti
email: maly@malgre.cz
t
el: +420 777 555 464

Pavlína Malá - jednatel společnosti
email: info@malgre.cz
t
el: +420 608 765 376

 

Společnost MALGRE s.r.o se nachází v malebné obci Klobouky u Brna na adrese Masarykova 24/55. 

Vchod do areálu firmy je z ulice Příční. V areálu firmy je parkoviště pro zákazníky a také vchod do prodejny s elektroinstalačním materiálem i do servisní dílny.

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Klobouky u Brna se nacházejí v přesném středu mezi Brnem, Hodonínem a Břeclaví.
Od Brna se k nám jede po hlavní silnici Brno - Hodonín. Projedete obce Telnice, Moutnice a Těšany, projedete kolem Borkovan a po cca 2km jste již v Kloboukách. Z hlavní silnice zatočíte doprava a sjedete Brněnskou ulicí kolem hřbitova, kostela, a až budete míjet po pravé straně autoservis tak na křižovatce zahnete vlevo a jste na Masarykově ulici. Tady pojedete kolem Pekařství Křižák, České Pošty až na úplný konec ulice a poslední dům po levé straně je naše firma.

Od Hodonína se k nám jede po hlavní silnici Hodonín - Brno. Projedete obce Mutěnice, Čejč, Terezín, Krumvíř a Kašnici a poté odbočíte vlevo na Brněnskou ulici a tam už je to stejné, jako když jedete od Brna.
Máte také možnost odbočit na Klobouky hned za železničním přezjezdem za obcí Krumvíř a projedete Nádražní ulici, budete míjet firmu GETEC, stavebniny Vlček, až dojedete k samoobsluze Jednoty. Za ní na křižovatce odbočíte vpravo a jste v Příční ulici, po cca 200m již po levé straně uvidíte naší firmu.

Od Břeclavi pojedete směrem na Hustopeče, ze silnice sjedete na odbočce na Velké Pavlovice a dále přes Boleradice a Morkůvky do Klobouk. V Kloboukách pojedete stále po hlavní až na křižovatku s Masarykovou ulicí na kterou odbočíte, budete míjet Pekařství, Českou Poštu a až na konci ulice nás po levé straně  již uvidíte.

 

STARŠÍ ČLÁNKY

Kontaktní formulář

Něco Vám na našem webu chybí? Máte nějaký návrh nebo připomínku? Budeme rádi za Váš názor.

* ?
* ?
?