MALGRE s.r.o. 
Masarykova 24/55
691 72 Klobouky u Brna

Jan Malý - jednatel společnosti
email: maly@malgre.cz
t
el: +420 777 555 464

Pavlína Malá - jednatel společnosti
email: info@malgre.cz
t
el: +420 608 765 376

Vítězslav Krejčík - prodej elektroinstalačního materiálu, půjčovna nářadí
email: sklad@malgre.cz
tel: +420 601 553 559

 

Společnost MALGRE s.r.o se nachází v malebné obci Klobouky u Brna na adrese Masarykova 24/55. 

Vchod do areálu firmy je z ulice Příční. V areálu firmy je parkoviště pro zákazníky a také vchod do prodejny s elektroinstalačním materiálem i do servisní dílny.

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Klobouky u Brna se nacházejí v přesném středu mezi Brnem, Hodonínem a Břeclaví.
Od Brna se k nám jede po hlavní silnici Brno - Hodonín. Projedete obce Telnice, Moutnice a Těšany, projedete kolem Borkovan a po cca 2km jste již v Kloboukách. Z hlavní silnice zatočíte do prava a sjedete Brněnskou ulicí kolem hřbitova, kostela, a až budete míjet po pravé straně autoservis Mazurek, tak na křižovatce zahnete v levo. To už jste na Masarykově ulici. Tady pojedete kolem Pekařství Křižák, České Pošty až na úplný konec ulice a na konci po levé staraně je naše firma.

Od Hodonína se k nám jede zase po hlavní silnici Hodonín - Brno. Projedete obce Mutěnice, Čejč, Terezín, Krumvíř a Kašnici a poté odbočíte v levo na Brněnskou ulici a tam už je to stejné, jako když jedete od Brna.
Máte také možnost odbočit na Klobouky hned za železničním přezjezdem za Krumvíří a projedete celou nádražní ulici, budete míjet Staré nádraží, stavebniny Vlček, prádelnu Brychtová až dojedete k samoobsluze Jednoty. Za ní na křižovatce odbočíte v pravo a jste v Příční ulici, po cca 200m již po levé straně uvidíte naší firmu.

Od Břeclavi pojedete podél dálnice D2 přes Ladnou, Podivín a u Rakvic podjedete dálnici a pojedete přes Velké Pavlovice, Boleradice a Morkůvky do Klobouk. V Kloboukách pojedete stále po hlavní až na křižovatku s Masarykovou ulicí. Na křižovatce je po pravé straně vidět Pekařství Křižák. Na Masarykovi ulici budete míjet Pekařství, Českou Poštu a až na konci ulice nás po levé straně  již uvidíte.

 

McLED - Vaše cesta k úsporám

Společnost McLED s. r. o. je výrobcem LED osvětlení. Její sortiment je velmi široký, ale mezi hlavní skupiny produktů patří LED pásky, hliníkové profily pro LED pásky, LED světelné zdroje, LED svítidla a LED reflektory.

Přečíst článek
STARŠÍ ČLÁNKY

Kontaktní formulář

Něco Vám na našem webu chybí? Máte nějaký návrh nebo připomínku? Budeme rádi za Váš názor.

* ?
* ?
?